Haber

Putin geniş aileleri ülkenin omurgası olarak nitelendirdi

Hükümetin desteklediği ‘Rusya’da Aile’ yarışmasının kazananlarıyla bir araya gelen Rusya cumhurbaşkanı, çok çocuklu büyük bir ailenin ülkenin omurgası olduğunu vurguladı ve ülkenin tüm iç ve ekonomik politikalarının bir şekilde aileleri desteklemekle bağlantılı olduğunu hatırlattı. .

Tüm ulusal projelerimiz öyle ya da böyle aile etrafında dönüyor“Rusya Devlet Başkanı, çok çocuk sahibi olmanın önemine değindiği konuşmasına şöyle devam etti:

“Genel olarak değer verdiğimiz aile kavramında çok çocuklu ailelerin önemi çok daha fazladır. Geniş bir aile neden bu kadar değerlidir? Bunu benden daha iyi biliyorsun. Çünkü burası hem ailenin hem de ülkenin dayandığı, insanın temel niteliklerinin yeşerdiği yerdir. “Büyüklere saygı, küçüklere sevgi ve ilgi, çok çalışmak ve yaşayan bir organizma olan aileye bağlı her şey her zaman bahsettiğimiz ve desteklediğimiz klasik değerlerdir.”

Rusya Devlet Başkanı klasik Yeni Yıl mesajında ​​2024’ün Rusya’da olacağını söyledi. ‘Aile Yılı’Bir aile olarak ilan edildiğini hatırlattı ve konuşmasını “Gerçek ve büyük bir aile, elbette çocukların özgürce büyüyebileceği bir aile” diyerek sonuçlandırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu