Haber

Güngören’de Kiraya 3 Kat Zam Yapıldığı İddiası: Ev Sahibi ile Kiracı Arasında Tartışma

Güngören’de kiraya üç kat zam yapmak isteyen ev sahibi ile kiracı arasında sokak ortasında tartışma çıktı. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Olay, dün saat 19.00 sıralarında Güngören Gençosman Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, evin sahibi olan adamın kirayı 12 bin liraya çıkarmak istemesi ve kiracının bu teklife itiraz etmesi üzerine sözlü tartışma başladı. Tartışma büyüyünce ev sahibi, kiracısının eline vurarak, ‘Evimi boşaltın’ dedi. Çık dışarı” diyerek tartışmayı alevlendirdi.

“Evimi terk et”

Tartışmanın devamında kiracının ev sahibine gitmeyeceğimi söylemesi üzerine ev sahibi ‘Evimi bana nasıl vermezsiniz’ dedi. Kiracı sakince konuşmaya devam ederken ev sahibi ceketini kaptı ve onu itip çekmeye başladı. Sakinliğini koruyan kiracı sıkıntısını anlatmaya devam ederken, konut sahibi, kiralık piyasasının söylediği rakamlarda olduğunu belirterek ‘Evimi bırakın’ dedi.

Kiracı sakin kalırken ev sahibi yanlarına gitti.

Kiracı ile ev sahibi arasında çıkan tartışmada kiracı yaşadığı sıkıntıyı sakin tavırlarla anlatmaya çalışsa da ev sahibi sakin kalamadı. Bir süre sonra yeteri kadar biten konut sahibi, kiracısıyla fiziksel temasını artırdı. Olay büyümeden çevredeki vatandaşlar tarafından konut sahibi olay yerinden ayrılırken, kiracı vatandaş tüm bu olaylara gülümseyerek karşılık verdi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu