Haber

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum Güngören’de Karadenizli Kadınlarla Buluştu

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Güngören’de Karadenizli kadınlarla bir araya geldi. Kurum 5 yıldır aynı türküyü çalıp söylüyor. Her zaman bahanelerin arkasına saklanılır. İstanbul’un gündeminde olmayan konuları farklı siyasi gündemlerle İstanbul’a taşımaya çalıştıklarını söyledi.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Güngören’de Karadenizli kadınlarla bir araya geldi. Kurum, Menderes Caddesi’ndeki esnafı ziyaret ederek 15 Temmuz Parkı’ndaki AK Nokta’yı ziyaret etti. Burada vatandaşlara seslenen Kurum, “Yine görüyorsunuz 5 yıldır aynı türküyü çalıp söylüyorlar.” Her zaman bahanelerin arkasına saklanılır. “İstanbul’un gündeminde olmayan konuları farklı siyasi gündemlerle İstanbul’a getirmeye çalışıyorlar” dedi.

‘HARCAMA İSTER TATİL İÇİN, YA BAŞKA BİR YER İÇİN OLSUN, GİDERLER BİZE İLGİLENMİYOR.

Kurum, ‘Tatile mi gidiyorlar yoksa başka bir şey mi yapıyorlar? Biz onlarla ilgilenmiyoruz. Bize soruyorlar, bu projelerden faydalanabilecek miyiz diyorlar. 31 Mart’tan sonra İstanbul’da yaşayacaklarsa her İstanbullu gibi onlar da bu hizmetlerden yararlanacak. Bu yüzden ne yaptıkları, ne söyledikleri bizi ilgilendirmiyor. Biz milletimiz bizden ne bekliyoruz, onlar ne talep ediyor, ne istiyor? Biz bunlarla ilgileneceğiz. “Hep birlikte, el ele, yürek yüreğe, önce İstanbul’umuzu alıp, beklediğimiz, özlediğimiz huzuru sokaklarına getireceğiz” dedi.

‘ARTIŞ DEĞİL İNDİRİM YAPILACAK’

Ekmeğin fiyatı konusunda bir vatandaşla sohbet eden Kurum, vatandaşın Halk Ekmeğinin en az 1 yıl 5 lirada kalması talebine yanıt vererek, ‘Artış değil indirim yapacağız’ dedi. İstanbulluların hayatı daha ucuz, daha kolay ve dertlere son veriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu