Haber

İdris Nebi Hatipoğlu, Eskişehir’de vatandaşlarla buluştu

Cumhur İttifakı’nın Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İdris Nebi Hatipoğlu, Mihalıççık ve Beylikova ilçelerinde vatandaşlarla buluştu.

Hatipoğlu, Mihalıççık ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelerek çözülmesi gereken konular hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Hatipoğlu, Cumhur İttifakı belediyesinde tüm sorunların çözüleceğinin sözünü verdi.

Ziyarette Hatipoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Mihalıççık Belediye Başkanı Adayı Halil Sami Barış ile birlikte vatandaşlara hitap ederek, Cumhur İttifakı birliğinin güçlü bir hizmet anlayışı oluşturduğunu belirtti.

Hatipoğlu, “Cumhur İttifakı, Türkiye’nin geleceği ve bekası açısından çok önemlidir. Biz ona AK Parti ya da Milliyetçi Hareket Partisi demiyoruz. ‘Millet İttifakı’ diyoruz. Kişisel olarak düşünemeyiz. Bu bir davadır. kimsenin kişisel olarak düşünme şansı yok. biz ittifak halinde bir aradayız.” “Yapacağımız iş belli. Seçimi kazanacağız ve inşallah gece gündüz hizmet için çalışacağız.” söz konusu.

Daha sonra Beylikova ilçesine taşınan Hatipoğlu, Beylikova Belediye Başkanı Özkan Alp’ten ilçede tamamlanan hizmetler hakkında bilgi aldı.

Beyazaltın Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu

Hatipoğlu, Tepebaşı ilçesine bağlı Beyazaltın Mahallesi sakinleriyle bir araya geldiği yemek organizasyonunda yaptığı konuşmada, “Eskişehir’i sorunlarından kurtararak vatandaşların rahat ve mutlu yaşayacakları bir şehir haline getireceğiz. Şehrin dört bir yanında gerekli yatırımlar yapılacak ve bu yatırımlar vatandaşın cebine girecek.” “Fayda sağlayan yatırımlar olacak.” dedi.

Akın Köyü Derneği Dayanışma Gecesine katıldı

Hatipoğlu, Eskişehir Akın Köyü Derneği’nin düzenlediği “Akın Köyü 2. Birlik ve Dayanışma Gecesi”ne katıldı. Dernek üyeleri ve aileleriyle selamlaşıp sohbet eden Hatipoğlu, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenlerin isteklerini de geri çevirmedi.

Dayanışma gecesine CHP Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce de katıldı. Hatipoğlu ve Ünlüce sohbetin ardından birbirlerine başarılar diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu