Haber

Dünyada tek olan o iPhone, rekor bir fiyata satılıyor!

Geçtiğimiz yıllarda iPhone modellerinin kişiselleştirilmiş veya kişiselleştirilmiş versiyonlarının fiyatının kat kat üzerinde fiyatlara satıldığını gördük. Hala fabrikasyon jelatin üzerinde olan yepyeni bir iPhone bugün açık artırmaya çıkarıldı.

Orijinal iPhone rekor fiyata satılacak!

Donald Gajadhar adlı bir adamın sahip olduğu yepyeni iPhone modeli, Wright müzayedesiyle satılacak. Cihazın en az 60 bin dolar yani yaklaşık 1 milyon TL fiyat etiketi ile satılacağı tahmin ediliyor.

Peki bu cihazı bu kadar özel yapan ne? Öncelikle orijinal iPhone modelinin fabrikasyon jelatinlerine odaklanır. Kutu içeriği X-Ray tarafından pakete hiçbir şekilde zarar verilmediği doğrulanmıştır.

Netflix Games TV’ye geliyor: kumandası da iPhone olacak!

Jelatinin belirli noktalarında zamanla küçük delikler oluştuğu için kutu tam olarak 0 durumda değildir. Bu nedenle şimdiye kadar 32.000$’a varan teklifler verildi. Ancak müzayede evi, el değmediğinden emin olmak için kutuyu çeşitli testlerden geçirirken 40 ila 60.000 $ arası bir alıcı bekleyeceğini söyledi.

Elbette en yeni iPhone modellerinin altın ve mücevher işlemeli versiyonları da bu fiyattan satılıyor. Ancak türünün tek örneği olarak görülen bu kutu koleksiyonerlerin gözünde de oldukça pahalıdır. Bu nedenle 60 bin seviyesinin aşılacağı öngörülüyor.

Yani orijinal iPhone rekor fiyata satılacak. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu