Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün İstanbul’da olacak: Son durağı Ayasofya

31 Mart yerel seçimler öncesinde Türkiye’nin birçok ilini ziyaret eden Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın yapılacak seçim öncesi son gününü İstanbul’da geçirecek.

52 şehirde miting programı düzenleyerek vatandaşlarla buluşan Cumhurbaşkanı Erdoğan; son olarak dün yine İstanbullu vatandaşlarla buluşmuştu. 

İLK DURAK ARNAVUTKÖY

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün ilk olarak saat 14:30’da Arnavutköy’de 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda gerçekleştirilecek olan mitinge katılacak.

Erdoğan’ın Cumhur İttifakı’nın adayı Murat Kurum için vatandaşlardan destek isteyerek gündeme dair önemli mesajlarda bulunması bekleniyor.

İKİNCİ DURAĞI GÜNGÖREN

Cumhurbaşkanı Erdoğan Arnavutköy’deki programın ardından Güngören’e geçecek. Saat 16:30’da Güneştepe Millet Bahçesi’nde gerçekleştirilecek mitingde İstanbullu vatandaşlara hitap edecek.

AYASOFYA’DA İFTAR YAPACAK

Erdoğan miting programının sona ermesinin ardından propaganda yasaklarının başlamasıyla birlikte ise iftar programı kapsamında Ayasofya’ya geçecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada orucunu açarak İstanbullularla bir araya gelecek.

SON DUA YİNE AYNI YERDE

Erdoğan, iftardan sonra Ayasofya Camii’nde teravih namazına da katılacak. Seçimlere saatler kala son duasını burada yapmış olacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimleri’nin 1 gün öncesinde de yine Ayasofya’ya giderek seçim maratonunu noktalamıştı. 

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu