Yaşam

Bir Küçük Gün Işığı 13. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Bir Küçük Gün Işığı Son Bölüm Tek Parça Full İzle

ATV’nin yeni sezonda büyük başarıların altına imza atan dizisi Bir Küçük Gün Işığı, dün akşam 13. bölümüyle ekranlara geldi. Seray Kaya ve Berk Oktay’ın başrollerinde yer aldığı dram dizisinin yeni kısmında neler yaşandığı izleyiciler tarafından araştırılıyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Bir Küçük Gün Işığı son kısım tek modül full izleme ekranı…

ATV’nin NG Medya imzalı dizisi Bir Küçük Gün Işığı dün akşam 13. bölümüyle ekranlara geldi.

Bir Küçük Gün Işığı son bölümde; Sosyal hizmetler uzmanının kendisini itham ettiği konuları duyan Elif resmen şok olur. Güneş’e asla ziyan vermeyeceğini anlatmaya çalışsa da hakkında araştırma yapılacağı söylenir.

Dila, Elif’e zarar verme konusundaki amacına ulaşmış ve bu, daha fazlasını yapmak istemesine sebep olmuştur.

Güneş’i kendi isteğiyle konuta getirme planları yapar. Bunun için Güneş’in gözünü korkutması yeterli olacaktır.

Elif her yerde deli gibi Güneş’i ararken, Güneş’in konakta olduğunu öğrenir. Elif’in Dila’ya karşı açtığı davayı kazanma olasılığı düşüktür.

Güneş’ten ayrılmayı hayal bile edemeyen Elif için, Fırat yeni tahlil yolları bulmaktadır. Elif’e ayrılmayacaklarına dair bir söz verir.

Bir Küçük Gün Işığı Önceki Bölümde Neler Olmuştu?

Dila ve Elif sonunda baş başa kalmıştır ve gün hesaplaşma günüdür. Elif, Dila ila yüzleşirken sözleriyle onun canını acıtmaktan kendini alamaz. Fırat ise her koşulda Elif’in yanında olup, her şeyi düzelteceğine dair kelamlar verir. Elif buna inanıp kendini düzgün hissederken, Dila birden Güneş’i Elif’ten alacağını söyler. Ümran da Fırat da bu hususta Dila’ya takviye olmaz ancak onun kendi yolları vardır. Toplumsal medyada mağdur rolü oynayacaktır. Ümran ise kızı yüzünden medya önüne çıktığı için köşeye sıkışır.

Bir Küçük Gün Işığı 13. Kısım Tek Modül İzleme Ekranı

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI SON KISIM TEK MODÜL FULL İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu